28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Dauby
Dauby [417]
Na, ez most megfogott.

Eddig tudtam válaszolgatni, de most ki vagyok ütve. Erröl fogalmam sincs. Magyar viszonylatban jónak mondhatók az infoink (Alcatraz, Screamer4x4 és most egy 1NSANE-interjú a szombaton megjelenő számban), de külföldhöz még mindig kicsik vagyunk, szerintem. Úgyhogy maradnak a show-k, még egy ideig, melyek közül mindjárt itt a Milia.

Vissza

Fórumszabályzat