28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

The SquarerOOt2
The SquarerOOt2 [138]
Ez a Gamestar vs: PC GURU elég érdekes, de objektív megítélésre nincs nagy valószínűség, mert mind a kettőnek vannak kisebb nagyobb hibái. (persze a Gurunak kevesebb!) Én olvastam gamestart meg előtte pc-x-et, de valahogy nem tetszett. Ez a 2.0 pedig nagyon gyenge lett. A GS cédé is ócska a guru kezelőfelülete szebb és jobb is. (ki mit gondol, nekem ez jött be) A gamestar vetekszik a ComputerAct!ve és a pcformat szintjével. (a PCF-et az "újságíróik csak fordítják, meg ha a képen a liba egy marok fontot tart, akkor forintra cserélik, a ComputerAct!ve meg egy újságírási csőd, verik a nyálukat a nemlétező VNU testlabjukra [látott már valaki német Chipet?] és a "szakértelmüket" segítségünkre adják, kegyetlen szar.) Na ennek a 2-nek a keveréke a Gamestar2.0 Nekem a guru pici-puha hibáji jobban tetszenek! (nem annyira feltünőek, meg nem is fontosak) Úuh, az a Gamestar. Figyelem!: Ez az ÉN szubjektív álláspontom!

"Elementary penguin singing Hare Krishna"

Vissza

Fórumszabályzat