ÉS amugy anno telszáomok voltak meg WAnak .
(anno még WA is voltam meg webes arc
)
CSak mind a 2hőz lusta voltam és mire összeállt volna a téma elegem lett

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
Fórum » Beszélgetés a játékokról
)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !