Az "ügy" a nagy pofád volt, tirpákocska. Én nem nagyon jártam le magam, mivel itt senki nem ismer igazán és sokan vannak itt, akik tudják rólam, hogy alapvetően normális ember vagyok. Ennyit a gyík feltevésedről és a sunyi kis hangulatkeltési kísérletedről. Nézz át más - nem, nem pc-buzi - topicba, halálosan jól elvagyok jó pár arccal.
Érdekes, nem?
Engem meg pont te nem fogsz tudni sehová sem "terelni", roppant kevés és köcsög vagy te ehhez...
Játszod a deformált, nőt még nem látott búrádat egy középszerű játékban nyújtott "teljesítményedre", de ezen kívül - sőt, ezt is beleértve - valszeg egy ruppótlan kis senki vagy. Csak azért feltételezem ezt, mert egy ilyen csökött témában ennyire véded magadat... Ha nem vetted volna észre, IQ-lite barátom, én már napok óta direkt csak heccellek, te meg a primitív formáddal persze, hogy veszed a lapot, na, akkor ki is járatja le magát???
Engem már rég nem érdekel az egész alapvita, csak azt tanulmányozom, te meddig ugrasz a megjegyzéseimre...Nos, örömmel jelentem, hogy a pszichologiai teszt sikerrel zárult, megfelelő alanynak bizonyultál.
Gratulálok...
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg