Én utoljára Árpa Attilának a "Ha én ezt a klubbról egyszer elmesélem" című könyvét olvastam és nagyon király volt.
Megjött már a kedvem ismét valami jó kis könyvhöz, csak nem tudom mit olvassak.
"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"