28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Milyen könyvet olvastok mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

AstorAnt
AstorAnt [1653]
Tannenbaumnak a Hálózati ismeretek című bibliáját
Én utoljára Árpa Attilának a "Ha én ezt a klubbról egyszer elmesélem" című könyvét olvastam és nagyon király volt.
Megjött már a kedvem ismét valami jó kis könyvhöz, csak nem tudom mit olvassak.

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"

Vissza

Fórumszabályzat