Wazze....... Átjött hozzám az osztálytársam hogy megmutassa milyen kockásra gyúrta a hasfalát a konditeremben! Beengedtem leültettem és mondtam neki: Vedd csak le a trikót hagy nézzem meg. Persze le is vette. Utána egy akkorát a hasába ütöttem hogy lefordult a székről. Idézem magam: 'Ennyit az izmodról'

Tóth Ádám