28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

SiLo
SiLo [605]
ezt kéne a bittornadoval, vagy az azureus-al,vagy akármivel letölteni..de nekem egyikkel se megy..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Corleone1
Corleone1 [1782]
Most pontosan felvázolom a helyzetem:
Letöltöttem ezt a bittornadot amit, ha megnyitok nem tudja olvasni.
Letöltöttem a belinkelt egyjátékosmód demót (egy másodperc se volt)
de az csak egy kisméretű fájl, azzal ugyan ez a helyzet.
Milyen programmal tudom ezeket a cuccokat olvasni?

||www.splintercell.hu||

Vissza

Fórumszabályzat