azért remélem nem "kommandós" jellegű lesz a cucc.
Kár lenne ezekért a szép nagy pályákért...
Grafika? CM-hez képest csakéskizárólag előrelépés lehet, ha szabad kamerakezelése lesz, akkor a Panzerset is (most ilyen, hogy DRvsAK meg sem fordult a fejemben
), kérdés, hogy "egyébként" hogy sikerül.
És még nem adták ki, azért írunk feltételes módban.
