28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Wartime Command: Battle for Europe 1939 - 1945



Írd ide hozzászólásod:

Pras
Pras [5492]
Hja, eddig nagyon úgy néz ki, hogy leraknak a pályára egy járművet, megfuttatják, és csinálnak róla pár kompromittáló képet...
azért remélem nem "kommandós" jellegű lesz a cucc. Kár lenne ezekért a szép nagy pályákért...
Grafika? CM-hez képest csakéskizárólag előrelépés lehet, ha szabad kamerakezelése lesz, akkor a Panzerset is (most ilyen, hogy DRvsAK meg sem fordult a fejemben ), kérdés, hogy "egyébként" hogy sikerül.

És még nem adták ki, azért írunk feltételes módban.
szedrencs
szedrencs [4695]
Szép részletes.
Nem tudom milyen lesz a gépigénye, de azért egy pár shadert még rárakhatnának.

Meg hiányolom a sok egységes screeneket.

Vissza

Fórumszabályzat