Azok a nagy pályák nem olyan nagyok a valóságban. Mint elmondták régebben, 1km x 1km -es pályák lesznek, a pályahatárokon ugyan kiviheted egységidet, de te magad a kamerával már nem mehetsz utánuk (namost akkor mi értelme van ? Mondjuk ezt sudden strike-ban is lehetett kamatoztatni, hogy a pályán kívűl küldted át a repülőidet az ellenfél háta mögé, így nem tudott rá lőni a tüzérség, de itt még ez sem működne...).
Én is nagyon félek tőle, hogy ez is csak egy szép kommandós cucc lesz, semmi háborús feeling, amit a sudden óta hiányolok nagyon ... (bár a soldiers is elismerésre méltó program volt, de ott is keveseltem az egységek számát).
Remélem azért legalább annyi egység lesz majd benne mint a CM-ben... =)
WarGaming forever ! http://wargamer.hu