Viszont az 1*1km nem olyan kicsi, ha 3D-ben és egységarányokban gondolkozok. A SuSt-ban irgalmatlan nagy pályák voltak, de ott félcentis is volt egy gyalogos, ezt vedd figyelembe. 
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Viszont az 1*1km nem olyan kicsi, ha 3D-ben és egységarányokban gondolkozok. A SuSt-ban irgalmatlan nagy pályák voltak, de ott félcentis is volt egy gyalogos, ezt vedd figyelembe. 
WarGaming forever ! http://wargamer.hu