28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Wartime Command: Battle for Europe 1939 - 1945



Írd ide hozzászólásod:

darkforce
darkforce [2151]
No, ennyire nem érdekel senkit sem a program ? =)

WarGaming forever ! http://wargamer.hu

darkforce
darkforce [2151]
Azért a Sudden Strike-ben mind az egységekhez mind a képernyőhöz képest hatalmas pályák voltak, elvégre az 512x512 -es mapokat már szemmel is fárasztó volt bejárni, nemhogy tankokkal ... Ezeknek a méretei kilómeterekben is számolva meglehetősen nagy lehetett. Ezért tartom én nagyon kicsinek ezt az egy négyzetkilómétert, azthiszem még a cm-ben is sokkal nagyobb térképek voltak.

A szabad kamera meg pont arra jó, hogy hatalmas pályán is megnézhesd, hogy hogyan mozog a tigrised lánctálpa ... =)

WarGaming forever ! http://wargamer.hu

Vissza

Fórumszabályzat