Én is jobban élveztem ezt a demo-t, mint első 2 részt! Ez a késelés dlog könnyíti meg a dolgot nagyon szerintem. Az, hogy csak rárontasz, és már figyel is penge hasába, vagy vesébe.
Nagyon-nagyon várom a teljest!!!Fórum » Beszélgetés a játékokról
Én is jobban élveztem ezt a demo-t, mint első 2 részt! Ez a késelés dlog könnyíti meg a dolgot nagyon szerintem. Az, hogy csak rárontasz, és már figyel is penge hasába, vagy vesébe.
Nagyon-nagyon várom a teljest!!!---