28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Lazarus-omin
Lazarus-omin [2595]
Jópofa... ... Íme Lazarus-omin bácsi, SP életnagyságban

www.the-sz.atw.hu/LazaSP.png

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Felcser
Felcser [59]
Az én karakterem:

Townboor/városi paraszt

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé, mert ránk olvad.

Vissza

Fórumszabályzat