28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
na plusz pálya nincs (ezt félreolvastam), viszont úgy látszik a pcdomeos szerkesztőknek a multi beta nem más mint egy video
faszé kell hülyeségeket írni?! ezé töltöttem le kamura 600megát

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

mucius
mucius [10106]
az van még mindig ja
hát fullgrafikán 1024x768-on már nem kielégítő
mondjuk 1-2 dolgo visszavéve már fut faszán és még akkor is nagyon szép a grafika

egyébként most van egy új demó, ami a javítások mellet tartalmaz egy plusz pályát (asszem), meg van multi része is (ez biztos)
nekem nemsoká leér

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

ati2002
ati2002 [5661]
Miért, most milyen vga-d van? És hogy megy vele? (jól emlékszem? r9600pro?)

---

mucius
mucius [10106]
szép lett ez a gamma (mostmár tényleg új vga-t kell vennem )
a versus mode-t remélem gyorsan feltörik majd ha kijön

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Vissza

Fórumszabályzat