Rendben van, nem egy csúcskaresz, ezt aláírom, de miért is kell leszólni? Nagyon is jól helytáll, igen kellemesen meglepődtem rajta.
Neked volt ilyen kareszod? Csak hogy így minősíted, azért kérdezem.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
És jófejek, hogy beleraktak már Ps 3.0 meg HDR támogatást is. Nem vagyunk eleresztve sok ilyen játékkal, ami végre kihasználná a vga-m képességeit. 
