28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

Barack
Barack [670]
Ez lesz a negyedik láda.
De ha bekapcsolod az elektromosság látó szemüveget (4) vagy nem tudom, hogyan is hívják, akkor szinte világítani fognak ezek a ládák.
mucius
mucius [10106]
az 5. láda hol van?
mer ugye van 1 ahogy a függőhídtől ballra lenti kis barlangba , aztán a hordóknál 1, aztán az egyik sátorban 1, majd család drámát mesélő arabok alatt az ágyúknál 1 és én többet nem találok

egyébként a csávót nem megfujtja, hanem lefujtja (elájul)
kistesón, szomszédsrácon lehet gyakorolni

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

-Smith-
-Smith- [409]
Megvan mediumon a 100%, jöhet a hard!
Egyvalamit nem értek: ha Sam megfojtja az embert, azt hogy éli túl?(mármint az ember)

Vissza

Fórumszabályzat