28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

J. Dávid
J. Dávid [6295]
Miért őszintén kihasználná te egy 9110- , 9210-es nokiát? Azon kívűl, hogy gizdulnál egy sort a suliban + neteznél rajta anyuci,apuci számlájára..vagy tesi óra alatt kigyóznál rajta...
Ghoost
Ghoost [11787]
Az biztos király is.
40ezerért lehet jo lenne.
csak hát a szülők mindig aminek ezt newked dumálval jönnek.

Vissza

Fórumszabályzat