Vicceltek ezzel a Nokiaval?
Tudjátok mennyibe kerül???
350.000
Nézzük csak mit lehet ebből venni:
1.veszek egy komplett kis "házimozit"(tudjátok azok a kis kompakt rendszerek)ez kb kijön 300.000-ből
na maradt 50 rongyom mit is vegyek...ja persze telefonom még nincs,tehát veszek egy csucsu kis készüléket is mellé.Mondjuk legyen 30.000.A többiből pedig veszek egy pár filmet a DVD-m-hez!
Szóval ha lenne rá pénzem akkor se venném meg!
Óvakodj a türelmes ember haragjától. (John Dryden)