28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

Kobest44
Kobest44 [1784]
V-Sync, vagyis Vertical Syncronising, magyarul függőleges szinkronizálás. A monitorhoz állítja be az framerate-et, legjobb, ha azonnal kikapcsolod.

"These are times of fast foods but slow digestion; tall man, but short character... It is a time when there is much in the window, but nothing in the room.

-Smith-
-Smith- [409]
Íme egy LAME kérdés:
A V-Sync mit csinál?
Csak mert ha kikapcsolom, akkor (minden más fullon) 30-35 fps-sel megy, egyébként meg 20-szal.

Vissza

Fórumszabályzat