28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Z. Bundy
Z. Bundy [129]
Helló! Nekem már az első rész is (illetve a doom 3) tetszett, de kiegészítő ugyebár nem árt főleg ha kicsit feltuningolják a grafikát és még életszerübb illetve horrorisztikusabb lesz.

Z. Bundy

Vissza

Fórumszabályzat