28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

Zomil
Zomil [605]
Ezt hogy érted, h néhol szabad játékmenet? Én még régebben olvastam róla egy elég bő cikket és abban azt írták, h teljesen szabad lesz a játékmenet kb. Morrowind szintű.

\,,,/O.O\,,,/

Vissza

Fórumszabályzat