28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

wyclef
wyclef [929]
Ezt a gravity gunt szerintem nem kéne erőltetni, me hogy így egyből lenyúják a hl cuccát, meg aztán a doomIII-ban nem volt olyan szupi fizika hogy én gravity gunra vággyak. na mind1 azé remélem, jó lesz.

[Coolio | lvl 29 | Human Warrior | BloodScalp]

Vissza

Fórumszabályzat