28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
engem érdekel, de nem néztem utána

várom, hogy megjelenjen...
Neo*
Neo* [1165]
Lecsúszott ez a topic, pedig sztem nem elhanyagolandó!

Sajna mióta indítottam nem volt lehetőségem infókat gyűjteni erről a részről, de vkit biztos érdekel és utánanézett.

ASUSP4S800D, P4Cel.D 2.8GHz, 2x256(400) DualDDR, Inno3D 6600 GT, Samsung 80GB 7200, SB LIVE 5.1 Dig.

Vissza

Fórumszabályzat