28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

savanyu
savanyu [903]
Igen, igen...
Azonban -bár nekem nincs meg a játék- sehol nem láttam a képeken lövészárkokat, vagy bármiféle taktikára utaló jelet. A napraforgómező pedig röhejes volt... Ez a Cossacks-nál még elmegy, de itt már kicsit mások voltak a távlatok...
Ha neked az a realizmus, hogy termelsz-klikkelesz-hentelsz, s mindezt nagyüzemi méretekben, akkor egészségedre. Maradok a Combat Mission-nél...

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Axon
Axon [105]
Csatlakoznék az előttem szólókhoz a játék védelmében. Szerintem sem túl élethű az a háborús játék ahol 20 egységgel bármit le lehet tarolni. Itt szó szerint ezer számra kell kiképezni a katonákat és százszámra küldeni őket a halálba. Ez egy I. vh-s rts. Ha valakinek minimális ismeretei vannak a témában az tudja, hogy ez volt az a háború ahol a legnagyobb méretű értelmetlen mészárlás zajlott. Gyakorlatilag ezerszámra terelték a halálba az embereket. Itt most elsősorban a totális értelmetlenségre gondolok, ahol a lövészárkok közötti néhány méterért dúlt öldöklő harc, míg pl. a II. vh-ban azért komplett országokat sikerült elfoglalni jóval kisebb emberáldozatokkal.
Ezt a hihetetlen nagy mészárlást sikerült remekül lemodellezni ebben a játékban. Itt csődött mondott volna mindenféle csili-vili 3d-s grafika, hiszen több ezer egységet nem lenne képes - jelenleg - egyik 3d-s motor sem mozgatni, nem is beszélve e gépek teljesítményéről.

Tegnapelőtt fejeztem be egy gigantikus multit. 5 gépi ellenfél ellen harcoltam, bár a gépi ellenfelek nem voltak szövettségben. Amolyan mindenki-mindenki ellen volt. Valami hihetetélen méretű mészárlás kezdődött, ahol a legváratlanabb helyzetekben jelentek meg újabb csapatok és mészároltak mindenkit ahol értek. A végére én 46 ezer egységet gyártottam le és 120 ezret mészároltam le, nem is beszélve az ellenfelek adatairól. Na ezek a számok már megegyeztek az I. vh egyes nagyobb hadmozdulatainak veszteségi adataival.
Melyik más játék tud hasonlót produkálni? Ezek után nevetséges, ha valaki a grafikát kritizálja vagy az épületek méretét.

Vissza

Fórumszabályzat