Igen, igen...
Azonban -bár nekem nincs meg a játék- sehol nem láttam a képeken lövészárkokat, vagy bármiféle taktikára utaló jelet. A napraforgómező pedig röhejes volt... Ez a Cossacks-nál még elmegy, de itt már kicsit mások voltak a távlatok...
Ha neked az a realizmus, hogy termelsz-klikkelesz-hentelsz, s mindezt nagyüzemi méretekben, akkor egészségedre. Maradok a Combat Mission-nél...
Dugjunk pulykákat a homérumba!