28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Zup
Zup [2161]
A HL2 meg a Far cry is szar!

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Kalwa
Kalwa [4370]
Hogy mire várunk? Hát nem erre a játékra az biztos Nekem a Doom 3 iszonyat mód nagy csalódás volt. Attól mert forradalmi grafikával jelent meg, bár a Far Cry után már ezt sem mondhatják a játék, attól még iszonyat módón egyhangú és unalmas volt. A kiegészítőt már nem is várom és szerintem nem is fogom megszerezni sem. Inkább HL2

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Vissza

Fórumszabályzat