28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

cINC2
cINC2 [3764]
Biztos félreértette, és a Sims 2 kiegészítőjére gondolt.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Jc
Jc [1724]
Hy all!

Magyar szinkron? Anyááááád az nagyon komoly lehet
Te atya úr isten mik vannak

"Anata no koto wo omou"

Neurotoxin
Neurotoxin [1484]
Mikor szerdán benéztem Pesten a CD Galaxisba az IL2:FB-m ért láttam a Resurrection Evil gigaposzterét a falon Expansion pack meg valami k elb...ott szörny virít rajta....szóval ahogy kell....nem vagyok elájulva tőle....valszeg nem is leszek-azt mondta az eladó csaj ,hogy állítólag ápr.8 a megjelenés ,náluk 10én lesz magyar szinkronnal majd talán végignyomom ,ha valamelyik havernak meglesz.

More fun, less brutality.

Vissza

Fórumszabályzat