De tuti nem ez. De azt megkell hagyni, hogy poén lenne
A Dragon Ball Mod lesz király a Doom3-hoz. Remélem.
"Anata no koto wo omou"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
"Anata no koto wo omou"

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W


Anyááááád az nagyon komoly lehet




"Anata no koto wo omou"
láttam a Resurrection Evil gigaposzterét a falon
Expansion pack meg valami k elb...ott szörny virít rajta....szóval ahogy kell....nem vagyok elájulva tőle....valszeg nem is leszek-azt mondta az eladó csaj ,hogy állítólag ápr.8 a megjelenés ,náluk 10én lesz magyar szinkronnal
majd talán végignyomom ,ha valamelyik havernak meglesz.More fun, less brutality.