28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Rauros
Rauros [2626]
az tényleg jó volt, csak hát azután van egy ellenfél, amit sehogy sem tudtam lelőni. ott is hagytam abba

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Barthezz
Barthezz [54711]
TR7-ben állítólag újra visszatérnek az egzotikus helyszínek, Egyiptom, Dél-Amerika stb. A 8-ban pedig az AOD sztoriját folytatják majd (Párizs, Prága). Legalábbis még régebben ilyesmit hallottam.
Amúgy nekem is jobban tetszenek az egyiptomi stb. helyszínek a 6 sötét világánál, de azért azt is elég változatosra csinálták meg, az Évszakok Csarnokában pedig vissza is tért a 4 feelingje!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat