28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

AI_KILLER
AI_KILLER [1]
Hogy lehet előhívni a consolt a Hl2 mellé járó CS source-ban?
botot szeretnék hozzáadni a játékhoz, lanpartin 3-an vagyunk, és kéne egy bot!
Hogy tudok betenni legalább 1et?

Vissza

Fórumszabályzat