28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

vortób
vortób [12314]
Hát ja.

,,Happiness is only real when shared."

Zup
Zup [2161]
A DOOM3 kiválóan futott nálam medium grafikán, a RoE akadozik. Érdekesek ezek az ellentétek.

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

vortób
vortób [12314]
Így az első pálya után aztmondom hogy jobb mint a Doom3 optimizáltabb is. Itt akadás nélkül megy lowon míg a eredetiben még lowon is akadt. A hangulatról pedig csak elég annyit mondanom hogy elkezdek pénzt gyüjteni az eredetire

,,Happiness is only real when shared."

Vissza

Fórumszabályzat