28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H 22
U.R.H 22 [1968]
Énis ugy fogok tenni jobban tetszik kenace 5lete
kEnAcE
kEnAcE [9563]
Nálam így történt. Felnyomtam a Doom 3-at megkrekkeltem, felnyomtam a kiegészítőt, újra megkrekkeltem és nem nyomtam ki a netkapcsolatot, úgy írtam be a cd kulcsot.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

csimmo
csimmo [77]
Hi all.
NEM kell az eredeti DOOM 3 cd hozzá hogy menjen.
csak amikor be kell irni a 2db cd kulcsot,ne legyen internet kapcsolatod.meg ne crack-eld a sima doom3-at.
tehát:
1:feldobod a sima doom3-at,(ne crack-eld)
2:feldobod a doom3 kiegészitöt
3:kinyomod az internet kapcsolatot
4:inditod a játékot
5:be irod a 2 serial számot
6k
7:játszol.
ENNYI

Vissza

Fórumszabályzat