28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Neo*
Neo* [1165]
Végig olvastam a leírást, de véleményt inkább majd akkor mondok, ha már játszottam is vele, sajna még nincs meg.

ASUSP4S800D, P4Cel.D 2.8GHz, 2x256(400) DualDDR, Inno3D 6600 GT, Samsung 80GB 7200, SB LIVE 5.1 Dig.

Vissza

Fórumszabályzat