28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

sad
sad [92]

Bullett time és Gravity Gun a Doom-ban?! Mi lesz a következő újítás? Fénykard? Esetleg lopakodós részek? Esetleg kaland elemek,apró megfejtésre váró rejtvények.

Most próbálják tompítani az egyszerű játékmenetet vagy mi.

Így lassan rá sem lehet ismerni a Doom-ra vagy épp ez a cél ?

A Doom -ot nem az okos játékmenet miatt szerette a nép , hanem a pokoli hangulat miatt, és azért mert nem kell gondolkodni miközben játszol, elég, ha halálrarémülsz

Vissza

Fórumszabályzat