28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Neo*
Neo* [1165]
Sztem azért itt is lesz bőven rémisztgetés...mondjuk a másolt dolgok helyett jobb lett volna, ha vmi újat találtak volna ki, mint mondjuk ez a PDA-s rendszer, ami nekem nagyon bejött.

ASUSP4S800D, P4Cel.D 2.8GHz, 2x256(400) DualDDR, Inno3D 6600 GT, Samsung 80GB 7200, SB LIVE 5.1 Dig.

Vissza

Fórumszabályzat