28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
ráaásul a HL2 esetében csak azzal szúrtak így ki, akinek nincs mondjuk otthon nete, de játszaná a single playert, nem használhatja, még ha meg is akarná venni eredetiben, csak illegális verzió működik net nélkül... hajrá harc az illegális szoftverek ellen, még inkább arra ösztönzik az embert, hogy azt használja, gratulálok hozzá...
cINC2
cINC2 [3764]
Nem sok értelme volt, a Steam-et is ki lehet iktatni.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Imm0rt4L
Imm0rt4L [5]
Az ID is bevezette a Steam-hez hasonló rendszerét. No comment.

Vissza

Fórumszabályzat