Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Doom 3: Resurrection of Evil
Egy kibaszott feladvány nincs a játékban. Nem tudom mit vagytok kiakadva. Semmit nem kell csinálni csak ölni, ölni, ölni.
Na igen, a Doom is kezd mutálódni
visszagondolva az első két részre, azokban pont a Serious Sam-féle "menj és hentelj" volt a "lényeg", jó kis pokoli környezetben, nem kellett "bajlódni" holmi feladványokkal vagy keresgéléssel, lopakodással, tényleg magára az akcióra lehetett koncentrálni, nem volt sallang, de nem is hiányzott belőle...
a sima Doom3-ban is mindez bejött volna, ha nem lenne vaksötét a pályák javarészén, és nem kezdene monotonná válni egy idő után....legalább para az volt
a RoE-ben viszont szerintem már az első két pályán is marha idegesítőek az össze-vissza vibráló fények, egyszerűen megfájdul tőle az ember szeme...ez a gravity gun koppintás pedig, váhh....elhülyéskedték az egészet..biztos van benne valami jó is, de az már nem Doom, mindenesetre nálam az 5. pálya után uninstall.
visszagondolva az első két részre, azokban pont a Serious Sam-féle "menj és hentelj" volt a "lényeg", jó kis pokoli környezetben, nem kellett "bajlódni" holmi feladványokkal vagy keresgéléssel, lopakodással, tényleg magára az akcióra lehetett koncentrálni, nem volt sallang, de nem is hiányzott belőle...
a sima Doom3-ban is mindez bejött volna, ha nem lenne vaksötét a pályák javarészén, és nem kezdene monotonná válni egy idő után....legalább para az volt
a RoE-ben viszont szerintem már az első két pályán is marha idegesítőek az össze-vissza vibráló fények, egyszerűen megfájdul tőle az ember szeme...ez a gravity gun koppintás pedig, váhh....elhülyéskedték az egészet..biztos van benne valami jó is, de az már nem Doom, mindenesetre nálam az 5. pálya után uninstall.
Ha azt mondjuk, hogy jót tesz a gravity gun és a bullet time akkor elismerjük, hogy nagyon is hiányzott eddig a változatosabb taktikai játékmenet, ami más nagy FPS ekben alapból ömlesztve benne van.
Ha legközelebb beleraknak jármű használatot, tárgyhasználatot, több NPC-t, csapat harcot,nagyobb tér akkor pedig végképp beigazolódik, hogy a Doom is, majmolja a többi FPS-t.
Szóval csak azt mondom, hogy ha valaki, szereti a Doom 3-at akkor azért kedvelje ami. Pokoli horror hangulat, egyszerű játékmenet.

Ha legközelebb beleraknak jármű használatot, tárgyhasználatot, több NPC-t, csapat harcot,nagyobb tér akkor pedig végképp beigazolódik, hogy a Doom is, majmolja a többi FPS-t.
Szóval csak azt mondom, hogy ha valaki, szereti a Doom 3-at akkor azért kedvelje ami. Pokoli horror hangulat, egyszerű játékmenet.

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
