viszont marhára zavaróak a villódzó fények meg a félhomály, illetve hogy unalmas...
sajnos. tény, hogy csak menni kell és hentelni, de valahogy sikerült megoldani, hogy mindez csak 5 percig kösse le az embert, és máris "elharapódzik"
a sima D3-mas "hangulat" (mindjárt elalszok)...nekem ezektől a barlangoktól meg bányáktól tiszta RtCW beütése van a RoE-nek, de azért az előbbi sokkal élvezetesebb...viszont az új szörnyek a RoE-ben elég jók, meg persze a graf is szép, de mit ér ez!?