Na igen, a Doom is kezd mutálódni
visszagondolva az első két részre, azokban pont a Serious Sam-féle "menj és hentelj" volt a "lényeg", jó kis pokoli környezetben, nem kellett "bajlódni" holmi feladványokkal vagy keresgéléssel, lopakodással, tényleg magára az akcióra lehetett koncentrálni, nem volt sallang, de nem is hiányzott belőle...
a sima Doom3-ban is mindez bejött volna, ha nem lenne vaksötét a pályák javarészén, és nem kezdene monotonná válni egy idő után....legalább para az volt
a RoE-ben viszont szerintem már az első két pályán is marha idegesítőek az össze-vissza vibráló fények, egyszerűen megfájdul tőle az ember szeme...ez a gravity gun koppintás pedig, váhh....elhülyéskedték az egészet..biztos van benne valami jó is, de az már nem Doom, mindenesetre nálam az 5. pálya után uninstall.