Far cry: Végig sem játszottam, annyira szenny az a game. Bocsi mindenkitől ,de én nem tudom megérteni, mit komáz benne a nép. A nagy nyitott terek szó szerint a földre küldték az államat, de a játékmenet egyszerűen borzalmas, kezdve attól, hogy a szörny egy ütéssel az összes páncélod leveszi még easy fokozaton is, az állandó fagyásokról, bugorgiáról nem is beszélve...
Doom3: Augusztus óta a gépemen! Egyszerűen lenyűgöző a game, jó parás a játékmenet, de én nem azért szerettem annyira. A pályák megszerkesztettsége kiváló! - legalábbis szakértői szemmel nézve, az egyszeri játékos lehet, hogy nem díjazza az állandó bezártságot. Nagy hátrányának talán azt tudná mfelróni, hogy a multit iszonyatosan elcseszték, pedig állandóan nyomulok de 10 perc múlva abba is hagyom, mert utálom azt a nagy lagot!
DOOM3 RoE: Végre javítva van a multi! Cserébe jól elcseszték a DM pályákat.
A single küldetések kiválóra sikeredtek, és a játékidő is jó hosszú, nem úgy mint más másfélórás kiegeknél. A gravity gun egyáltalán nem koppintás, más funkciója van, mint a HL2-ben, itt lövedékek visszaküldésére ill. lost soulok elpusztítására szolgál, a HL2-ben pedig tárgyak cipelésére / dobálására / ellenségek felemelésére.‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.
