28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

NeoExDeath
NeoExDeath [3166]
A Far Cry-ban az elbaszott mentési rendszert utáltam, és az ebből következő "óvatos" játékmenetet. Nem tudom ki hogyvan vele, én úgy játszottam hogy új terepen elő a távcsövet, megkeresek mindenkit (radaron megjelennek), aztán két km-ről leszedem őket. Huh de izgalmas. Amit még utáltam, hogy kb 2 percig tölt az a rühes éjjellátó, de kb 20 másodpercig működik... És volt olyan pálya ahol anélkül meg se mozdultam olyan sötét volt. Szidtam rendesen.
A Doom3-at elvittem kb 10 pályáig, aztán delete. Unalmas játékmenet, idegesítő agyonjáratott jelenetek, és a zseblámpával való szarakodás.
A HL2 sztem csodálatos, változatos, eszméletlen jól néz ki, jó szereplők, király történet. 2x végignyomtam.

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

Vissza

Fórumszabályzat