28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

serito
serito [390]
Köszi de már megtaláltam, rendes vagy!

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Zup
Zup [2161]
a doom3world.hu megszűnt, csak a tulajai lusták letörölni az oldalt, tehát az még azért nézhető. A letöltések azért nincsenek már mag, mert azok egy külön szerveren, a Destgames oldalán voltak, és a szervert azóta kidobták.
Használd a következő linket: http://doom3.hardwired.hu
jelenleg ez az egyetlen rendszeresen frissített DOOM3 site, szal nemigen van más választásod!
A letöltések / modok szekcióban megtalálod a zseblámpát.
Kérem, aki teheti írjon a HQ fórumába! Előre is köszi, sajna eléggé lagymatag ott a fórum.

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

serito
serito [390]
Te sem vagy valami nagy gamer!!
Egy kicsit olvassál mielőtt hülyeségeket kérdezel!!
Amúgy isten a game. Tudja valaki miért nem müködik a www.doom3world.hu?
Nem tudom letölteni a modokat és szükségem lenne a flashlight-ra a fegyverhez.

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

qwer2468
qwer2468 [126]
ÍRJA LE VALAKI HOGY MINEK KELL FENT ÉS LENT LENNIE.LÉGYSZ I
BOCS HOGY NAGY BETŰVEL ÍROK DE BERAGADT A CAPS LOCD

Vissza

Fórumszabályzat