28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

TerminatRoy
TerminatRoy [22]
Én is elkezdtem játszogatni a játékkal és sztem azért elég hangulatosra sikeredett. Hát gyerekek az a duplacsövű shotgun nagyon üt!!! De azt a gravi gun szerűséget is jól megcsinálták, főleg hogy vissza lehet küldeni az ellen lövedékét Ja és már én is találkoztam ezekkel a mini játékokkal, hát tényleg jó kis kikapcs a nagy hentelés után! Hihihi További szörnyírtást mindenkinek!

Játszani jóóó!

Vissza

Fórumszabályzat