A RoE-ben is használhatók a modok??
Ha igen akkor hogyan? Megvannak a fegyverlámpa, és egyéb modok bemásokva abase könyvtárba, de a gameban nem látszanak, hogy aktiválhassam őket.Hogyan kell csinálni, nekem nem megy?
KÖszi
AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |
