28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

serito
serito [390]
Feltelepítettem a Doom3-at , utána a RoE-t és utána a modokat az egyetlen base könyvtárba. Minden nfo file ezt írja, hogy csak a base könyvtárba másoljam be a modokat és kész. Vagy nem oda kell?

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Jc
Jc [1724]
A sima doom3 directory-ba nyomtad vagy a RoE-éba? Lehet, hogy az a gáz.

"Anata no koto wo omou"

serito
serito [390]
Csá!

A RoE-ben is használhatók a modok??
Ha igen akkor hogyan? Megvannak a fegyverlámpa, és egyéb modok bemásokva abase könyvtárba, de a gameban nem látszanak, hogy aktiválhassam őket.Hogyan kell csinálni, nekem nem megy?
KÖszi

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Vissza

Fórumszabályzat