28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Refreshlockot felejtsd el.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

isztes
isztes [420]
Nem tudja valaki hol lehet beállítani azt, hogy a frissítési frekvencia ne váltson le 60 Hz-re nVidia kártyánál?? Eddig Radeonom volt és ott tudtam hol kell beállítani+ amonitor meghajtója .inf fájl kellet, hogy ne váltson le bármilyen 3D-s alkalmazás. A 71.84 Driverben sehol nem találom a frissítési frekvenciák felülírását, holott a régebbi nvidia meghajtókban benne volt. A D3D alkalmazásoknál nem vált le, csak az OpenGL-nél, mint a Doom 3. A monitor meghajtója fent van, a videókártyám MSI NX6600GT PCX!

AMD64 3200+S939.:.1GB Kingmax.:.530GB HDD.:.MSI 6600GT.:.B19"CRT

Vissza

Fórumszabályzat