28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Ja, a szigetes rész nekem is tetszett, csak kár, hogy Larának ott végig nem volt fegyvere És a 6-ban is bejött a szerepcsere, a Kurtis-es Alien-hentelés egész jóra sikeredett, hangulatilag is tiszta Alien volt

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

lordcroft
lordcroft [5]
Hali mindenki!!! Lara első kalandja szinte megigézett! Emléxem még 1996-ban kb 9 évesen az IFABO kiálításon kattantam rá! Leültem elé és a várakozó tömeg aki ki szerette volna próbálni már majdnem képentörölt hogy húzzak el onnan mert ők is ki akarják próbálni!!!! A 4 nekem is nagyon tetszett az egyik legjobb rész! A három kicsit nehézre sikerült! Az ötben a kislányos parás szigetes rész szerintem cool volt! Olyann misztikus! A hatban a szerepcserék egész jók voltak csak az egész játék olyan zavaros volt és Lara jó volt úgy ahogy volt régen nem kellett volna ez a ráncfelvarrás!!!

LordCroft

Vissza

Fórumszabályzat