És a 6-ban is bejött a szerepcsere, a Kurtis-es Alien-hentelés egész jóra sikeredett, hangulatilag is tiszta Alien volt 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
És a 6-ban is bejött a szerepcsere, a Kurtis-es Alien-hentelés egész jóra sikeredett, hangulatilag is tiszta Alien volt 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"



LordCroft