Pff... Egyszerűen csak nem érjük, hogy miért kellett ennyire eltolni a 8as széria kezdését.
Mert ha csak onnantól kezdték volna ismételni, ahonnan ők szinkronizálták (5ös) az még elviselhetőbb lenne.
Nemtom mit sírtok igy viszont 9.edik sorozatból többet fognak rögtön adni sztem.
+ parasztok lennének akkor csak első 4.sorozat lenne leszinkronizálva ,szal nemtom mit sír a szátok.
SP és kész.
De most nem erről van szó, hanem arról, hogy csak baromira sokára vetítik le a szinkronizált 8. évadot.
Márpedig, csak akkor kerülhet fel az oldalra, ha leadja a cool...