28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Mert még nem végeztek vele ennyi.
Anno HBO is igy nyomta leadott 1 sorozatot utána megismételte.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Laa-Chy
Laa-Chy [1036]
Pff... Egyszerűen csak nem érjük, hogy miért kellett ennyire eltolni a 8as széria kezdését.
Mert ha csak onnantól kezdték volna ismételni, ahonnan ők szinkronizálták (5ös) az még elviselhetőbb lenne.

Takin' care of business

Death man
Death man [6926]
Nemtom mit sírtok igy viszont 9.edik sorozatból többet fognak rögtön adni sztem.
+ parasztok lennének akkor csak első 4.sorozat lenne leszinkronizálva ,szal nemtom mit sír a szátok.
SP és kész.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Laa-Chy
Laa-Chy [1036]
De most nem erről van szó, hanem arról, hogy csak baromira sokára vetítik le a szinkronizált 8. évadot.
Márpedig, csak akkor kerülhet fel az oldalra, ha leadja a cool...

Takin' care of business

sipec
sipec [19623]
nekem meg nincs is cool
amugy mit rinyaltok?
ha gyors a neted ,leszeded a reszeket....

Vissza

Fórumszabályzat