28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Jc
Jc [1724]
Hy!

Köszi a tippet. Sikerült végre Elején az volt a gond, hogy kiogyott az artifact-em, mert sejtettem, hogy azzal kell csak nem tudtam mivel feltölteni Lényeg, hogy sikerült. Thx mégegyszer.

"Anata no koto wo omou"

TerminatRoy
TerminatRoy [22]
Jc!
Én úgy csináltam, hogy artifact-tel belassítottam az időt, majd BFG-vel lőttem azt a nagy dögöt, de azért közben össze-vissza mozogtam a meteorok elől (bár ha minden igaz, artifact-ozás közben sérthetetlen is vagy). Majd elrepül és még egyszer vissza fog oda szállni csak előtte küld egy kis lángos mókát is. Itt ismét belassítod az időt és megint küldöd neki a BFG-t. Majd mikor megint elrepül már meg is nyerted a gamét. Az a lényeg, hogy maradjon kb. 2 artifact-od a meteoresőhöz meg jó sok BFG, akkor már biztos sikerülni fog, hidd el
Sok szerencsét hozzá!

Játszani jóóó!

Vissza

Fórumszabályzat