Köszi a tippet. Sikerült végre
Elején az volt a gond, hogy kiogyott az artifact-em, mert sejtettem, hogy azzal kell csak nem tudtam mivel feltölteni
Lényeg, hogy sikerült. Thx mégegyszer."Anata no koto wo omou"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Elején az volt a gond, hogy kiogyott az artifact-em, mert sejtettem, hogy azzal kell csak nem tudtam mivel feltölteni
Lényeg, hogy sikerült. Thx mégegyszer."Anata no koto wo omou"

Játszani jóóó!